Formula1.com 2011

Formula1.com 2011 2.00.74

Wyniki wyścigów F1 na żywo na telefon Nokia

Zalety

  • Wyniki na żywo - live timing
  • Kalendarz Mistrzostw Świata F1
  • Dokładne godziny rozpoczęcia treningów, kwalifikacji i wyścigów
  • Informacje o której godzinie jest wyścig

Wady

  • Między wyścigami mało przydatna
  • Konieczność rejestracji

Bardzo dobry
8

Niestety w sezonie 2012 nie stworzono aplikacji live timing na Symbiana.

Formula1.com 2011 to darmowa aplikacja dla kibiców Formuły 1 na telefony Nokia. Jeśli nie możesz oglądać na żywo wyścigu F1 lub potrzebujesz szczegółowych informacji, koniecznie pobierz ten program.

Aplikacja Formula1.com 2011 na telefony Nokia umożliwia śledzenie na żywo, okrążenie po okrążeniu, wyników podczas wyścigów F1, czyli tzw. live timing. To jej unikalna funkcjonalność. Czerpie ona dane z tego samego systemu, który jest dostępny dla teamów Formuły 1 podczas wyścigu. Mamy dostęp również do szczegółowych informacji o pogodzie. Dzięki tym informacjom możemy dowiedzieć się o wiele więcej o tym co się dzieje na torze, niż tylko oglądając relację TV. Przyda się to, gdy nie mamy możliwości oglądania wyścigu F1 lub chcemy wiedzieć więcej.

Formula1.com 2011 podaje nam również najważniejsze informacje o kalendarzu wyścigów. Kiedy odbędzie się dany wyścig, treningi i kwalifikacje oraz o której godzinie się one odbędą. Co ważne Formula1.com 2011 potrafi podać te informacje zarówno dla naszego lokalnego czasu jak i dla strefy, w której odbywa się wyścig (na przykład w Japonii). Oprócz tego mamy cały czas dostęp do aktualnej klasyfikacji indywidualnej oraz konstruktorów Mistrzostw Świata Formuły 1.

Najczęściej pobierane Sporty na symbian

Więcej
Formula1.com 2011

Download

Formula1.com 2011 2.00.74

Opinie użytkowników o Formula1.com 2011